Közzétéve: 2018. március 24.
75. Kristály hamutartó, 2 db, 11 cm
| Azonosító | 21081278 |
| Cím: | 75. Kristály hamutartó, 2 db, 11 cm |
| Rövid leírás: | Ólomkristály csiszolt hamutartó, 2 db, 11 cm |
| Eladási ár: | 6 000 HUF |
| Beszerzés ideje: | 2018. március 24. |
| Becslési ár (-tól): | 4 000 HUF |
| Becslési ár (-ig): | 6 000 HUF |
| Anyaga: | ólomkristály |
| Méret: | 3.5 x 11 cm |
| Kategória: | Kerámia/Porcelán |



