Közzétéve: 2026. január 03.
757. Zsolnay szüretelő pohár, eozin, 16 cm
| Azonosító | 92476296 |
| Cím: | 757. Zsolnay szüretelő pohár, eozin, 16 cm |
| Rövid leírás: | Porcelánfajansz, mázas fehércserép, váza, szüretelő pohár, többszínű eozin mázzal. Jelzett, mázra nyomott jubileumi pecsét Zsolnay Pécs. Made in Hungary. 1980-as évek |
| Beszerzés ideje: | 2026. január 03. |
| Becslési ár (-tól): | 15 000 HUF |
| Becslési ár (-ig): | 23 000 HUF |
| Anyaga: | porcelán fajansz |
| Méret: | 16 x 8.5 cm |
| Jelölés (hol): | alján |
| Jelölés (mi): | mázra nyomott jubileumi pecsét Zsolnay Pécs. Made in Hungary. 1980-as évek |
| Kategória: | Kerámia/Porcelán |
| Kulcsszavak: | Zsolnay szüretelő pohár, eozin, 16 cm |




