Közzétéve: 2026. január 03.
756. Zsolnay gömb váza, eozin, Sinkó András, 34 cm
| Azonosító | 85861958 |
| Cím: | 756. Zsolnay gömb váza, eozin, Sinkó András, 34 cm |
| Rövid leírás: | Porcelánfajansz, mázas fehércserép, váza, többszínű eozin mázzal. Sinkó András terve. Jelzett, mázra nyomott pajzspecsét Zsolnay Pécs. Made in Hungary. 1960-es évek |
| Beszerzés ideje: | 2026. január 03. |
| Becslési ár (-tól): | 180 000 HUF |
| Becslési ár (-ig): | 250 000 HUF |
| Anyaga: | porcelán fajansz |
| Méret: | 34 x 34 cm |
| Jelölés (hol): | alján |
| Jelölés (mi): | mázra nyomott pajzspecsét Zsolnay Pécs. Made in Hungary. 1960-es évek |
| Kategória: | Kerámia/Porcelán |
| Kulcsszavak: | Zsolnay gömb váza, eozin, Sinkó András, 34 cm |





