Közzétéve: 2025. december 05.
753. Herendi húsvéti nyúl páros, 9 cm
| Azonosító | 23874226 |
| Cím: | 753. Herendi húsvéti nyúl páros, 9 cm |
| Rövid leírás: | Porcelán. Két nyuszi ül a fűben, fehér porcelán máz zöldes sárgarépa színezés, Alján jelzett, mázra nyomott herend hungary pecsét, kézi festés felírás |
| Beszerzés ideje: | 2025. december 05. |
| Becslési ár (-tól): | 4 500 HUF |
| Becslési ár (-ig): | 6 500 HUF |
| Anyaga: | porcelán |
| Méret: | 9 x 5 cm |
| Méret (hosszúság): | 8 cm |
| Jelölés (hol): | alján |
| Jelölés (mi): | Alján jelzett, mázra nyomott herend hungary pecsét, kézi festés felírás |
| Kategória: | Kerámia/Porcelán |




