Közzétéve: 2025. december 05.
749. Zsolnay retro váza, Török János, 41 cm
| Azonosító | 59605303 |
| Cím: | 749. Zsolnay retro váza, Török János, 41 cm |
| Rövid leírás: | Fajansz, mázas fehércserép, váza. Török János terve. Jelzett, mázra nyomott Zsolnay Pécs. Hungary. |
| Beszerzés ideje: | 2025. december 05. |
| Becslési ár (-tól): | 45 000 HUF |
| Becslési ár (-ig): | 60 000 HUF |
| Anyaga: | Mázas fehércserép |
| Méret: | 41 x 12 cm |
| Jelölés (hol): | alján |
| Jelölés (mi): | mázra nyomott Zsolnay Pécs. Hungary |
| Kategória: | Kerámia/Porcelán |
| Kulcsszavak: | Zsolnay retro váza, Török János, 41 cm |





