Közzétéve: 2025. november 05.
742. Herendi cigarettatartó, Viktoria mintás, 14 cm
| Azonosító | 28664643 |
| Cím: | 742. Herendi cigarettatartó, Viktoria mintás, 14 cm |
| Rövid leírás: | Porcelán. Cigaretta-hamutartó. A fehér alapmázon, arannyal körbefuttatva, Viktoria mintás kompozíció. Ép aranyozás. Alján jelzett, mázra nyomott kék HEREND, Hungary, magyar címer, kettős ecset., mélynyomással Herend, 7748 formaszám |
| Beszerzés ideje: | 2025. november 05. |
| Becslési ár (-tól): | 12 000 HUF |
| Becslési ár (-ig): | 15 000 HUF |
| Anyaga: | porcelán |
| Méret: | 2.5 x 12 cm |
| Méret (hosszúság): | 14 cm |
| Jelölés (hol): | alján |
| Jelölés (mi): | mázra nyomott kék HEREND, Hungary, magyar címer, kettős ecset., mélynyomással He |
| Megjegyzés: | mázra nyomott kék HEREND, Hungary, magyar címer, kettős ecset., mélynyomással Herend, 7748 formaszám |
| Kategória: | Kerámia/Porcelán |
| Kulcsszavak: | Herendi cigarettatartó |




