Közzétéve: 2018. március 24.
73. Kristály váza, 8 cm
| Azonosító | 49362483 |
| Cím: | 73. Kristály váza, 8 cm |
| Rövid leírás: | Ólomkristály csiszolt virágtartó, 8 cm |
| Eladási ár: | 4 000 HUF |
| Beszerzés ideje: | 2018. március 24. |
| Becslési ár (-tól): | 3 000 HUF |
| Becslési ár (-ig): | 4 000 HUF |
| Anyaga: | ólomkristály |
| Méret: | 8 x 6 cm |
| Kategória: | Kerámia/Porcelán |



