Közzétéve: 2025. november 05.
733. Orosz porcelán kakas,figurális szobor, 15 cm
| Azonosító | 70122586 |
| Cím: | 733. Orosz porcelán kakas,figurális szobor, 15 cm |
| Rövid leírás: | Porcelán. Retro orosz porcelán kakas figurális porcelán. 1950-1960 körül. Alján jelzett, kék gyári jelzés. |
| Beszerzés ideje: | 2025. november 05. |
| Becslési ár (-tól): | 2 000 HUF |
| Becslési ár (-ig): | 3 500 HUF |
| Anyaga: | porcelán |
| Méret: | 15 x 5 cm |
| Méret (hosszúság): | 12 cm |
| Jelölés (hol): | alján |
| Jelölés (mi): | kék gyári jelzés. |
| Kategória: | Kerámia/Porcelán |
| Kulcsszavak: | Orosz, porcelán kakas |




