Közzétéve: 2025. október 30.
729. Herendi bonbonier, lila Nanking bouquet mintás, 14 cm
| Azonosító | 11581521 |
| Cím: | 729. Herendi bonbonier, lila Nanking bouquet mintás, 14 cm |
| Rövid leírás: | Porcelán. Fonottas alapmintájú bonbonier. A fehér alapmázon kézzel festett lila Nanking bouquet mintás kompozíciók. Három rózsa fogó. Alján jelzett, mázra nyomott HEREND Hungary, kék pecsét, kettős ecset, Herend mélynyomással, 6012 formaszám |
| Beszerzés ideje: | 2025. október 30. |
| Becslési ár (-tól): | 28 000 HUF |
| Becslési ár (-ig): | 34 000 HUF |
| Anyaga: | porcelán |
| Méret: | 10 x 8.5 cm |
| Méret (hosszúság): | 14 cm |
| Jelölés (hol): | alján |
| Jelölés (mi): | mázra nyomott HEREND Hungary, kék pecsét, kettős ecset, Herend mélynyomással, 6 |
| Megjegyzés: | mázra nyomott HEREND Hungary, kék pecsét, kettős ecset, Herend mélynyomással, 6012 formaszám |
| Kategória: | Kerámia/Porcelán |
| Kulcsszavak: | Herendi, bonbonier,,lila, Nanking bouquet mintás |





