Közzétéve: 2025. október 30.
726. Zsolnay búgócsigás fiú figurális szobor, 16 cm
| Azonosító | 86996247 |
| Cím: | 726. Zsolnay búgócsigás fiú figurális szobor, 16 cm |
| Rövid leírás: | Porcelán. Zsolnay Sinkó András tervezte búgócsigás fiú figurális szobor, 1950-es évek. Kézi festés. Alján jelzett, mázra nyomott kék Zsolnay Pécs, pajzspecsét. |
| Beszerzés ideje: | 2025. október 30. |
| Becslési ár (-tól): | 3 000 HUF |
| Becslési ár (-ig): | 6 000 HUF |
| Anyaga: | porcelán |
| Méret: | 12 x 8 cm |
| Méret (hosszúság): | 16 cm |
| Jelölés (hol): | alján |
| Jelölés (mi): | mázra nyomott kék Zsolnay Pécs, pajzspecsét. |
| Kategória: | Kerámia/Porcelán |
| Kulcsszavak: | Zsolnay búgócsigás fiú |




