Közzétéve: 2025. október 30.
725. Drasche hamupipőke figurális szobor, 18 cm
| Azonosító | 70457886 |
| Cím: | 725. Drasche hamupipőke figurális szobor, 18 cm |
| Rövid leírás: | Porcelán. Drasche – vagy Kőbánya – vagy Kispest – gyári átalakulás, Donner Gertrud tervezte hamupipőke figurális szobor, kézi festés. Alján jelzett, mázra nyomott Drasche gyár pecsét, a festő szignójával. |
| Beszerzés ideje: | 2025. október 30. |
| Becslési ár (-tól): | 4 000 HUF |
| Becslési ár (-ig): | 6 500 HUF |
| Anyaga: | porcelán |
| Méret: | 13 x 11 cm |
| Méret (hosszúság): | 18 cm |
| Jelölés (hol): | alján |
| Jelölés (mi): | mázra nyomott Drasche gyár pecsét, a festő szignójával |
| Kategória: | Kerámia/Porcelán |




