Közzétéve: 2025. október 30.
724. Aquincum bonbonier szív alakú, 10 cm
| Azonosító | 73635671 |
| Cím: | 724. Aquincum bonbonier szív alakú, 10 cm |
| Rövid leírás: | Porcelán. Aquincum gyár, bonbonier, ékszertartó szív alakú, virágmintás díszítéssel. Alján jelzett, mázra nyomott kék Aquincum gyári pecsét. |
| Beszerzés ideje: | 2025. október 30. |
| Becslési ár (-tól): | 1 500 HUF |
| Becslési ár (-ig): | 2 500 HUF |
| Anyaga: | porcelán |
| Méret: | 6 x 6 cm |
| Méret (hosszúság): | 10 cm |
| Jelölés (hol): | alján |
| Jelölés (mi): | mázra nyomott kék Aquincum gyári pecsét. |
| Kategória: | Kerámia/Porcelán |
| Kulcsszavak: | Aquincum, bonbonier, szív alakú |




