Közzétéve: 2025. október 17.
718. Drasche ékszertartó, kínálótálka, 10 cm
| Azonosító | 74783532 |
| Cím: | 718. Drasche ékszertartó, kínálótálka, 10 cm |
| Rövid leírás: | Porcelán. Drasche – vagy Kőbánya – vagy Kispest – gyári átalakulás – virágmintás ékszertartó, hamutartó tálka, aranyozott szegéllyel. Alján jelzett, mázra nyomott Drasche gyár pecsét, Budapest. |
| Beszerzés ideje: | 2025. október 17. |
| Becslési ár (-tól): | 1 000 HUF |
| Becslési ár (-ig): | 1 500 HUF |
| Anyaga: | porcelán |
| Méret: | 1 x 10 cm |
| Méret (hosszúság): | 10 cm |
| Jelölés (hol): | alján |
| Jelölés (mi): | mázra nyomott Drasche gyár pecsét, Budapest. |
| Kategória: | Kerámia/Porcelán |
| Kulcsszavak: | Drasche ékszertartó, kínálótálka |



