Közzétéve: 2025. október 17.
717. Zsolnay kislány korsóval figurális szobor, 9 cm
| Azonosító | 45675211 |
| Cím: | 717. Zsolnay kislány korsóval figurális szobor, 9 cm |
| Rövid leírás: | Porcelán.Zsolnay Sinkó András tervezte kislány korsóval figurális szobor, 1970-es évek. Kézi festés. Alján jelzett, mázra nyomott zöld Zsolnay Pécs, öttorony pecsét. |
| Beszerzés ideje: | 2025. október 17. |
| Becslési ár (-tól): | 3 000 HUF |
| Becslési ár (-ig): | 7 500 HUF |
| Anyaga: | porcelán |
| Méret: | 7 x 9 cm |
| Méret (hosszúság): | 7 cm |
| Jelölés (hol): | alján |
| Jelölés (mi): | mázra nyomott zöld Zsolnay Pécs, öttorony pecsét. |
| Kategória: | Kerámia/Porcelán |
| Kulcsszavak: | Zsolnay, kislány korsóval, figurális szobor |




