Közzétéve: 2025. október 17.
716. Zsolnay térdeplő akt figurális szobor, 23 cm
| Azonosító | 34019585 |
| Cím: | 716. Zsolnay térdeplő akt figurális szobor, 23 cm |
| Rövid leírás: | Porcelán. Zsolnay térdeplő akt figurális szobor, 1970-es évek. Kézi festés. Alján jelzett, mázra nyomott zöld Zsolnay Pécs, öttorony pecsét. |
| Beszerzés ideje: | 2025. október 17. |
| Becslési ár (-tól): | 10 000 HUF |
| Becslési ár (-ig): | 18 000 HUF |
| Anyaga: | porcelán |
| Méret: | 22 x 17 cm |
| Méret (hosszúság): | 26 cm |
| Jelölés (hol): | alul |
| Jelölés (mi): | mázra nyomott zöld Zsolnay Pécs, öttorony pecsét. |
| Kategória: | Kerámia/Porcelán |
| Kulcsszavak: | Zsolnay, térdeplő akt, figurális szobor |




