Közzétéve: 2025. október 17.
715. PM német porcelán gyűrűtartó tálka, 19 cm
| Azonosító | 58918327 |
| Cím: | 715. PM német porcelán gyűrűtartó tálka, 19 cm |
| Rövid leírás: | Porcelán. PM antik német porcelán gyűrűtartó, tálka. Aranyozott, virágos motívumok. Alján jelzett, mázra nyomott PM korona, made in germany gyári pecsét. |
| Beszerzés ideje: | 2025. október 17. |
| Becslési ár (-tól): | 1 000 HUF |
| Becslési ár (-ig): | 2 500 HUF |
| Anyaga: | porcelán |
| Méret: | 3 x 11 cm |
| Méret (hosszúság): | 19 cm |
| Jelölés (hol): | alján |
| Jelölés (mi): | mázra nyomott PM korona, made in germany gyári pecsét. |
| Kategória: | Kerámia/Porcelán |
| Kulcsszavak: | PM német porcelán, gyűrűtartó tálka |




