Közzétéve: 2025. október 17.
712. Jelzés nélkül sétáló fiú bottal batyuval, 15 cm
| Azonosító | 06773280 |
| Cím: | 712. Jelzés nélkül sétáló fiú bottal batyuval, 15 cm |
| Rövid leírás: | Porcelán. Valószínűleg német (NDK) porcelángyár terméke. 1950-es 1960-as évek. Sétáló fiú bottal és batyuval figurális porcelán. Jelzés nélkül. |
| Beszerzés ideje: | 2025. október 17. |
| Becslési ár (-tól): | 2 000 HUF |
| Becslési ár (-ig): | 3 500 HUF |
| Anyaga: | porcelán |
| Méret: | 15 x 6 cm |
| Méret (hosszúság): | 10 cm |
| Jelölés (hol): | jelölés nélkül |
| Kategória: | Kerámia/Porcelán |
| Kulcsszavak: | Német porcelán, sétáló fiú, bottal batyuval |




