Közzétéve: 2025. október 17.
707. Zsolnay olvasó fiú macskával, 18 cm
| Azonosító | 78547880 |
| Cím: | 707. Zsolnay olvasó fiú macskával, 18 cm |
| Rövid leírás: | Porcelán. Olvasó fiú macskával és búgócsigával. Sinkó András terv, 1950-es évek. Alján jelzett, mázra nyomott zöld Zsolnay Pécs, öttorony pecsét. |
| Beszerzés ideje: | 2025. október 17. |
| Becslési ár (-tól): | 5 000 HUF |
| Becslési ár (-ig): | 15 000 HUF |
| Anyaga: | porcelán |
| Méret: | 18 x 15 cm |
| Méret (hosszúság): | 10 cm |
| Jelölés (hol): | alján |
| Jelölés (mi): | mázra nyomott zöld Zsolnay Pécs, öttorony pecsét. |
| Kategória: | Kerámia/Porcelán |





