Közzétéve: 2025. október 17.
705. Zsolnay bonbonier zongora figurával, 1880 körül, 26 cm
| Azonosító | 33380662 |
| Cím: | 705. Zsolnay bonbonier zongora figurával, 1880 körül, 26 cm |
| Rövid leírás: | Porcelán fajansz. Antik Zsolnay PECS Magyarország, Asztalközép, bonbonier, gyönyörű polikróm mázakkal festett, zongora alak, virágmintás arany kontúrral. Részletes aprólékos díszítéssel. Alján jelzett, mázba nyomott Zsolnay. Pécs, 1629-es formaszám, 1880-as évek. Halványan máz alatti kék családi pecsét |
| Beszerzés ideje: | 2025. október 17. |
| Becslési ár (-tól): | 1 250 000 HUF |
| Becslési ár (-ig): | 1 750 000 HUF |
| Anyaga: | porcelán fajansz |
| Méret: | 12 x 17 cm |
| Méret (hosszúság): | 26 cm |
| Jelölés (hol): | alján |
| Jelölés (mi): | mázba nyomott Zsolnay. Pécs, 1629-es formaszám, 1880-as évek. Halványan máz alat |
| Megjegyzés: | mázba nyomott Zsolnay. Pécs, 1629-es formaszám, 1880-as évek. Halványan máz alatti kék családi pecsét |
| Kategória: | Kerámia/Porcelán |
| Kulcsszavak: | Zsolnay bonbonier zongora figurával, 1880 körül |







