Közzétéve: 2025. október 17.
704. Zsolnay asztalközép páva figurával, 1874 körül, 30 cm
| Azonosító | 41211650 |
| Cím: | 704. Zsolnay asztalközép páva figurával, 1874 körül, 30 cm |
| Rövid leírás: | Porcelán fajansz. Antik Zsolnay PECS Magyarország, Asztalközép, gyümölcstartó, gyönyörű polikróm mázakkal festett, páva alak, rózsszín tartó. Pávamintás díszítésekkel. Alján jelzett, mázba nyomott Z.W. Pécs, 1017-es formaszám, 1874-es évek. Talpán égetési mázrepedéssel |
| Beszerzés ideje: | 2025. október 17. |
| Becslési ár (-tól): | 1 250 000 HUF |
| Becslési ár (-ig): | 1 750 000 HUF |
| Anyaga: | porcelán fajansz |
| Méret: | 26 x 17 cm |
| Méret (hosszúság): | 30 cm |
| Jelölés (hol): | alján |
| Jelölés (mi): | mázba nyomott Z.W. Pécs, 1017-es formaszám, 1874-es évek. Talpán égetési mázrepe |
| Kategória: | Kerámia/Porcelán |
| Kulcsszavak: | Zsolnay asztalközép, páva figurával, 1874 körül |






