Közzétéve: 2025. október 11.
667. Schütz Cilli majolika, fajansz fali dísztányér, 2 db, 36 cm
| Azonosító | 92390981 |
| Cím: | 667. Schütz Cilli majolika, fajansz fali dísztányér, 2 db, 36 cm |
| Rövid leírás: | Majolika – fajansz fali dísztányér, külső körben barna alapon bachanália jelenetek, belül kék alapon puttók. 2 db. Alján jelzett , Schütz Cilli jelzés. |
| Beszerzés ideje: | 2025. október 11. |
| Anyaga: | majolika |
| Méret: | 3 x 36 cm |
| Jelölés (hol): | alján |
| Jelölés (mi): | Schütz Cilli jelzés. mélynyomás |
| Kategória: | Kerámia/Porcelán |
| Kulcsszavak: | Schütz Cilli,majolika, fajansz, fali dísztányér,36 cm |




