Közzétéve: 2025. március 15.
662. Zsolnay váza tiger mázas, 1880 körül, 36 cm
| Azonosító | 87412606 |
| Cím: | 662. Zsolnay váza tiger mázas, 1880 körül, 36 cm |
| Rövid leírás: | Porcelán fajansz, ún "Tigrismáz", domborműves arany díszítéssel, magassága 35,5 cm. Alján jelzett, forma sz. 488, enyhén olvasható bélyegző: Zsolnay Pécs |
| Beszerzés ideje: | 2025. március 15. |
| Becslési ár (-tól): | 350 000 HUF |
| Becslési ár (-ig): | 500 000 HUF |
| Anyaga: | porcelán fajansz |
| Méret: | 36 x 20 cm |
| Jelölés (hol): | alján |
| Jelölés (mi): | forma sz. 488, enyhén olvasható bélyegző: Zsolnay Pécs |
| Kategória: | Kerámia/Porcelán |
| Kulcsszavak: | Zsolnay váza,tiger, mázas, 1880 körül, 36 cm |





