Közzétéve: 2025. március 15.
660. Gorka Lívia kerámia padlóváza, 47 cm
| Azonosító | 41271602 |
| Cím: | 660. Gorka Lívia kerámia padlóváza, 47 cm |
| Rövid leírás: | Gorka Lívia sematikus madár ábrázolással kerámia padlóváza. Jó állapotban. Alján jelzett, mázra festett Gorka Lívia |
| Beszerzés ideje: | 2025. március 15. |
| Becslési ár (-tól): | 95 000 HUF |
| Becslési ár (-ig): | 120 000 HUF |
| Anyaga: | kerámia |
| Méret: | 47 x 20 cm |
| Jelölés (hol): | alján |
| Jelölés (mi): | mázra festett Gorka Lívia |
| Kategória: | Kerámia/Porcelán |
| Kulcsszavak: | Gorka Lívia, kerámia, padlóváza, 47 cm |





