Közzétéve: 2025. március 15.
655. Zsolnay váza tavaszi virágmintás, 27 cm
| Azonosító | 31032956 |
| Cím: | 655. Zsolnay váza tavaszi virágmintás, 27 cm |
| Rövid leírás: | Porcelán fajansz. Tavaszi virágmintás. Alján jelzett, mázra nyomott zöld öttornyú pecsét, Zsolnay Pécs Hungary Hand Painted, 3937/ 007 fazonszám, kézzel írott festőnév |
| Beszerzés ideje: | 2025. március 15. |
| Becslési ár (-tól): | 25 000 HUF |
| Becslési ár (-ig): | 35 000 HUF |
| Anyaga: | porcelán fajansz |
| Méret: | 27 x 14 cm |
| Jelölés (hol): | alján |
| Jelölés (mi): | mázra nyomott zöld öttornyú pecsét, Zsolnay Pécs Hungary Hand Painted, 3937/ 007 |
| Megjegyzés: | Alján jelzett, mázra nyomott zöld öttornyú pecsét, Zsolnay Pécs Hungary Hand Painted, 3937/ 007 fazonszám, kézzel írott festőnév |
| Kategória: | Kerámia/Porcelán |
| Kulcsszavak: | Zsolnay váza, tavaszi virágmintás, 27 cm |





