Közzétéve: 2024. december 25.
652. Herendi Déryné, kék színű porcelán figura, 36 cm
| Azonosító | 11589613 |
| Cím: | 652. Herendi Déryné, kék színű porcelán figura, 36 cm |
| Rövid leírás: | Porcelán. A fehér alapmázon kék színű ruha és színes virágkompozíciójú Déryné figura. Alján jelzett kék Herend Hungary, címer, handpainted, benyomva Herend, 5753 |
| Beszerzés ideje: | 2024. december 25. |
| Becslési ár (-tól): | 90 000 HUF |
| Becslési ár (-ig): | 110 000 HUF |
| Anyaga: | porcelán |
| Méret: | 37 x 25 cm |
| Jelölés (hol): | alján |
| Jelölés (mi): | kék Herend Hungary, címer, handpainted, benyomva Herend, 5753 |
| Kategória: | Kerámia/Porcelán |
| Kulcsszavak: | Herendi Déryné, kék színű porcelán figura, 36 cm |






