Közzétéve: 2021. április 19.
527. Herendi porcelán figura, fekvő orosz agár, 30 cm
| Azonosító | 80417107 |
| Cím: | 527. Herendi porcelán figura, fekvő orosz agár, 30 cm |
| Rövid leírás: | Porcelán. Fehér alapmáz, barnás szőrszínezés figura kompozíció. Alján jelzett, masszába benyomva Herend, 5227 formaszám, máz feletti kékkel: magyar címer, herend hungary hand painted, kettős ecset. 1949 körüli jelzés |
| Eladási ár: | 49 000 HUF |
| Beszerzés ideje: | 2021. április 19. |
| Becslési ár (-tól): | 45 000 HUF |
| Becslési ár (-ig): | 55 000 HUF |
| Anyaga: | porcelán |
| Méret: | 14 x 10 cm |
| Méret (hosszúság): | 30 cm |
| Jelölés (hol): | alján |
| Jelölés (mi): | masszába benyomva Herend, 5227 formaszám, máz feletti kékkel: magyar címer, h |
| Megjegyzés: | Alján jelzett, masszába benyomva Herend, 5227 formaszám, máz feletti kékkel: magyar címer, herend hungary hand painted, kettős ecset. 1949 körüli jelzés |
| Kategória: | Kerámia/Porcelán |
| Kulcsszavak: | Herendi porcelán figura, fekvő orosz agár, 30 cm |





