Közzétéve: 2021. április 19.
522. Üveg likőrös - pálinkás készlet, 22 cm
| Azonosító | 88952253 |
| Cím: | 522. Üveg likőrös - pálinkás készlet, 22 cm |
| Rövid leírás: | Fújt üveg likőrös készlet, 5 db csészével. Szélén aranyozás, csiszolt vonalas mintával. Jelölés nélkül. |
| Eladási ár: | 8 000 HUF |
| Beszerzés ideje: | 2021. április 19. |
| Becslési ár (-tól): | 5 000 HUF |
| Becslési ár (-ig): | 8 000 HUF |
| Anyaga: | üveg |
| Méret: | 22 x 10 cm |
| Jelölés (hol): | nincs |
| Kategória: | Kerámia/Porcelán |
| Kulcsszavak: | Üveg likőrös - pálinkás készlet, 22 cm |



