Közzétéve: 2021. április 19.
521. Üveg pipa, lopó, tulipánt formáz, 25 cm
| Azonosító | 67658506 |
| Cím: | 521. Üveg pipa, lopó, tulipánt formáz, 25 cm |
| Rövid leírás: | Üveg pipa, vagy lopó, vagy italos. Tulipán fejet formázó, csavart minta. Formába fújt, vagy öntött. Jelölés nélkül. |
| Eladási ár: | 2 000 HUF |
| Beszerzés ideje: | 2021. április 19. |
| Becslési ár (-tól): | 1 000 HUF |
| Becslési ár (-ig): | 2 500 HUF |
| Anyaga: | üveg |
| Méret: | 25 x 10 cm |
| Jelölés (hol): | nincs |
| Kategória: | Kerámia/Porcelán |
| Kulcsszavak: | Üveg pipa, lopó, tulipánt formáz, 25 cm |




