Közzétéve: 2020. október 07.
501. Herendi tál, kínáló, asztalközép, Apponyi zöld mintás, 22 cm
| Azonosító | 21305967 |
| Cím: | 501. Herendi tál, kínáló, asztalközép, Apponyi zöld mintás, 22 cm |
| Rövid leírás: | Porcelán. A fehér alapmázon kézzel festett Apponyi mintás kompozíció, aranyozott. Alján jelzett, mázra nyomott HEREND, Hungary, hand painted, 370/AV mintaszám, mázba is belenyomva |
| Eladási ár: | 16 000 HUF |
| Beszerzés ideje: | 2020. október 07. |
| Becslési ár (-tól): | 10 000 HUF |
| Becslési ár (-ig): | 18 000 HUF |
| Anyaga: | porcelán |
| Méret: | 3.5 x 18 cm |
| Méret (hosszúság): | 22 cm |
| Jelölés (hol): | alján |
| Jelölés (mi): | mázra nyomott HEREND, Hungary, hand painted, 370/AV mintaszám, mázba is belenyom |
| Megjegyzés: | mázra nyomott HEREND, Hungary, hand painted, 370/AV mintaszám, mázba is belenyomva |
| Kategória: | Kerámia/Porcelán |




