Közzétéve: 2020. szeptember 28.
493. Zsolnay tál, geometrikus virág mintás, 1903, 24 cm
| Azonosító | 59716897 |
| Cím: | 493. Zsolnay tál, geometrikus virág mintás, 1903, 24 cm |
| Rövid leírás: | Keménycserép. Tál. A vajszínű alapmázon kékes-lilás geometrikus virág minták. Alján jelzett, pajzsban az öttemplom, alatta a cégjelzés, fent két babérkoszorúban egy-egy kis palzs, 1903. |
| Eladási ár: | 75 000 HUF |
| Beszerzés ideje: | 2020. szeptember 28. |
| Becslési ár (-tól): | 55 000 HUF |
| Becslési ár (-ig): | 85 000 HUF |
| Anyaga: | kemény cserép |
| Méret: | 6.5 x 24 cm |
| Méret (hosszúság): | 24 cm |
| Jelölés (hol): | alján |
| Jelölés (mi): | pajzsban az öttemplom, alatta a cégjelzés, fent két babérkoszorúban egy-egy kis |
| Megjegyzés: | pajzsban az öttemplom, alatta a cégjelzés, fent két babérkoszorúban egy-egy kis palzs, 1903. |
| Kategória: | Kerámia/Porcelán |






