Közzétéve: 2020. szeptember 28.
491. Zsolnay váza, perzsa minta, 1893, 27 cm
| Azonosító | 72170344 |
| Cím: | 491. Zsolnay váza, perzsa minta, 1893, 27 cm |
| Rövid leírás: | Porcelán fajansz. Zsolnay váza aprólékosan mintázott perzsa? minta, szögletes fülekkel. Alján jelzett, kettős körben , Zsolnay Pécs. |
| Eladási ár: | 270 000 HUF |
| Beszerzés ideje: | 2020. szeptember 28. |
| Becslési ár (-tól): | 220 000 HUF |
| Becslési ár (-ig): | 300 000 HUF |
| Anyaga: | porcelán fajansz |
| Méret: | 27 x 11 cm |
| Méret (hosszúság): | 11 cm |
| Jelölés (hol): | alján |
| Jelölés (mi): | kettős körben , Zsolnay Pécs. |
| Kategória: | Kerámia/Porcelán |






