Közzétéve: 2020. szeptember 28.
490. Zsolnay névjegytartó tál, dúsan aranyozott, 30 cm
| Azonosító | 15940884 |
| Cím: | 490. Zsolnay névjegytartó tál, dúsan aranyozott, 30 cm |
| Rövid leírás: | Porcelán fajansz. Színesen festett, dúsan aranyozott virágmintás díszítéssel. Hátoldalán is virágmintás. Alján jelzett, kékkel , Zsolnay Hungary Pécs öttorony, hand painted. Formaszám S./20. Kincses J. |
| Eladási ár: | 80 000 HUF |
| Beszerzés ideje: | 2020. szeptember 28. |
| Becslési ár (-tól): | 70 000 HUF |
| Becslési ár (-ig): | 90 000 HUF |
| Anyaga: | porcelán fajansz |
| Méret: | 7 x 20 cm |
| Méret (hosszúság): | 30 cm |
| Jelölés (hol): | alján |
| Jelölés (mi): | kékkel , Zsolnay Hungary Pécs öttorony, hand painted. Formaszám S./20. Kincses |
| Megjegyzés: | kékkel , Zsolnay Hungary Pécs öttorony, hand painted. Formaszám S./20. Kincses J. |
| Kategória: | Kerámia/Porcelán |







