Közzétéve: 2020. szeptember 28.
486. Herendi kagyló kínáló tál, asztalközép, Rothschild mintás, 22 cm
| Azonosító | 53923252 |
| Cím: | 486. Herendi kagyló kínáló tál, asztalközép, Rothschild mintás, 22 cm |
| Rövid leírás: | Porcelán. A fehér alapmázon kézzel festett Rothschild mintás kompozíció, aranyozott. Alján jelzett, mázra nyomott HEREND, Hungary, hand painted, 7444/RO minta- szám, mázba is benyomva. |
| Eladási ár: | 50 000 HUF |
| Beszerzés ideje: | 2020. szeptember 28. |
| Becslési ár (-tól): | 40 000 HUF |
| Becslési ár (-ig): | 55 000 HUF |
| Anyaga: | porcelán |
| Méret: | 6 x 22 cm |
| Méret (hosszúság): | 22 cm |
| Jelölés (hol): | alján |
| Jelölés (mi): | mázra nyomott HEREND, Hungary, hand painted, 7444/RO minta- szám, mázba is benyo |
| Megjegyzés: | mázra nyomott HEREND, Hungary, hand painted, 7444/RO minta- szám, mázba is benyomva. |
| Kategória: | Kerámia/Porcelán |






