Közzétéve: 2020. szeptember 24.
474. Herend Furulyázó juhász_Horvay János_41 cm
| Azonosító | 74492239 |
| Cím: | 474. Herend Furulyázó juhász_Horvay János_41 cm |
| Rövid leírás: | Porcelán. Furulyázó juhász. Népdal, festett porcelánplasztika. 1929. Horvay János mintája nyomán |
| Eladási ár: | 250 000 HUF |
| Beszerzés ideje: | 2020. szeptember 24. |
| Becslési ár (-tól): | 150 000 HUF |
| Becslési ár (-ig): | 250 000 HUF |
| Anyaga: | porcelán |
| Méret: | 20.5 x 11 cm |
| Méret (hosszúság): | 41 cm |
| Jelölés (hol): | alján |
| Jelölés (mi): | mázba nyomott Herend és címer, kék régi pecsét, 5529 formaszám. |
| Kategória: | Kerámia/Porcelán |






