Közzétéve: 2020. szeptember 24.
473. Német porcelán_akadályt ugrató lovas_27 cm
| Azonosító | 63954116 |
| Cím: | 473. Német porcelán_akadályt ugrató lovas_27 cm |
| Rövid leírás: | Porcelán. Színes, aprólékosan kidolgozott díjugrató lovas, akadály felett ugratja lovát. |
| Eladási ár: | 40 000 HUF |
| Beszerzés ideje: | 2020. szeptember 24. |
| Becslési ár (-tól): | 35 000 HUF |
| Becslési ár (-ig): | 45 000 HUF |
| Anyaga: | porcelán |
| Méret: | 25 x 9 cm |
| Méret (hosszúság): | 27 cm |
| Jelölés (hol): | alján |
| Jelölés (mi): | mázba nyomott nem feloldott jel |
| Kategória: | Kerámia/Porcelán |





