Közzétéve: 2022. december 26.
577. Üveg pezsgős - boros pohár, 5 db, 15 cm
| Azonosító | 94953527 |
| Cím: | 577. Üveg pezsgős - boros pohár, 5 db, 15 cm |
| Rövid leírás: | Formába öntött, csiszolt üveg pezsgős, vagy boros pohár, 5 db., 15 cm , jelölés nélkül. |
| Eladási ár: | 3 000 HUF |
| Beszerzés ideje: | 2022. december 26. |
| Becslési ár (-tól): | 2 000 HUF |
| Becslési ár (-ig): | 3 000 HUF |
| Anyaga: | üveg |
| Méret: | 15 x 4 cm |
| Jelölés (hol): | jelölés nélkül |
| Kategória: | Kerámia/Porcelán |
| Kulcsszavak: | Üveg pezsgős, boros pohár,, 5 db, 15 cm |




